Hakkımızda

           YAŞAM EMLAK VE GROUP HİZMETLERİ İŞ DÜNYASINDA 4. YILIMIZDA OLMAMIZA RAĞMEN  TECRÜBESİ VE GİDEREK BÜYÜYEN İŞ KAPASTESİYLE FRANCHİSE VE ACENTELER AÇMIŞ VE   AÇMA YOLUNDA TÜRKİYE GENELİNDE DİSBİRÖTÜRLÜK VERMEKTE OLAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK ŞİRKETİYİZ. MERKEZİMİZ MALATYADA  OLUP İLÇELERDE'DE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ .

          TÜRKİYE'DE GAYRİMENKUL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDE AYRICADA GRUOP OLARAKDA AKLA GELEN TEK İSİM OLMA GAYRETİ İÇERİSİNDE FAAL OLAN BİR ORGANİZASYONDUR.

         KURUCUSU TARAFINDAN BELİRLENEN STANDARTLAR VARDIR,BELİRLEYİCİ OLMA ,İLKELİ SATIŞDAN ÖDÜN VERMEME VE CAĞIN GEREKLERİNİ YERİNE GETİRME VİZYONU İLE TECRÜBENİ BİRLEŞTİRMİŞTİR.

         TÜM TEMSİLCİLİKLERİMİZE STANDARTLARIMIZIN BENİMSENMESİNİ SAGLAYARAK NİTELİKLİ VE KALİTELİ HİZMET VEREN PROFESYONELLERDEN OLUŞMUŞ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK ŞİRKETİYİZ.

        YAŞAM EMLAK GRUOP ÜSTÜN DENEYİME SAHİP YÖNETİM KADROSUYLA SEKTÖRE İHTİYAÇ DUYULAN DİNAMİZİM VE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNMAKTADIR.

        YAŞAM EMLAK HİZMETLERİ GAYRİMENKUL ÇÖZÜMLERİ DEGİL SEKTÖRÜN TÜM ALANLARINI KAPSAYAN GRUOP YAPI DEKERASYON FİNANS PAZARLAMA GİBİ DİSİPLİNLERLEDE SERVİS VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEDİR.